Процес

Перший етап - суха чистка

На даному етапі чистка здійснюється сухим потужним вакумним пилососом, який має втягуючу силу до 30 см., тобто витягується пил та мікроорганізми, які забилися далеко у Ваших меблях/матрацах/килимах, а також частинки бруду та волосся, що на поверхні. Процедура триває 10-15 хвилин. В кінці процедури наглядно демонструємо кількість бруду, що нам вдалося витягнути.

Другий етап - основна хімчистка

На даному етапі чистки меблі/килими/матраци повністю обробляються миючим засобом, також видаляються плями відповідно до їх походження та давності, усувається неприємний запах. Дана процедура триває до 20 хв., в залежності від важкості забруднень. Після цього відбувається промивка екстрактором з чистою водою, тому всі миючі засоби, які були нанесені до цього будуть витягнуті. По завершеню даного етапу ми продемонструємо Вам резервуар з водою, по якому зрозумієте на скільки грязними були меблі/килими/матраци=)

Третій етап - ополіскування

Важливий аспект всієї чистки полягає не в тому, щоб меблі/матраци/килими були тільки чистими, а й безпечними в подальшому використанні. Тому завершальним етапом будь-якої хімчистки повинно бути ополіскування. На даному етапі меблі/матраци/килими обробляються спеціальним ополіскувачем, який нейтралізує та знешкоджує дію всіх попередньо нанесених миючих засобів. Процедура триває 10 хв. Після чого екстрактром з чистою водою ще раз промивається поверхня. І як результат –  меблі/матраци/килими чисті та з приємним запахом.

Чому саме ми?

Ми любимо коли просто чисто! 

0 +
m² килимів почищено
0 +
професійних клінерів
0 +
задоволених клієнтів
0 %
почищених плям
Догори